Myška Millie a její říkanky

Co o mně říkají děti?

Anička 4 roky, Hynek 6 let a Samík 4 roky v autě:

„Jak se Vám líbí myška Millie?“
Hynek: „Hezky!“ Anička: „Hezky!“

„A co se Vám líbí nejvíc?“
Hynek: “Nejvíc se mi líbí, jak Samík říkal, kdy už tam budem.”

“A líbí se Ti nějaká básnička, Hynku?”
Hynek: “Ano. Líbí se mi ta, líbí se mi o těch zvířátkách.”
Anička: “A mně se líbí ta noční, jak se posouvá ten vláček, zavřou se dveře a sejdeme se u večeře.”

“Jo? A Co se líbí nejvíc Samíkovi?”
Samík: “Všecko!”
“Všecko?”
Hynek: “Mně taky asi všecko.”
Anička: “Všecko!!!”

“Fakt jo? A líbí se Vám, jak myška mluví?”
Anička, Hynek: “Ano, jo! A kdo dělá tu myšku Millie?”
Samík: “My! My jí prodáváme. Jsme takovej obchod.”
Hynek: “Vy jako.. co… a jak jí prodáváte?”
Anička: “Že si dáte ven jako stoleček, lidi k němu přijdou a no a koupěj si to, že jo, Samíku?”
Samík: “My to posíláme.”
Hynek: “Ale kamarádům to dáváte zadarmo, že jo?”
Samík: “Ne, za peníze. My to posíláme.”

“A kdy myšku Millie nejradši posloucháte?”
Anička: “Vždycky! Já řeknu, myšku Millie! Myšku Millie!”
Hynek: “V autě. Já vždycky řeknu, mami, pusť mi, prosím, myšku Millie.”

Natálka 7 let

 Mně se na tom nejvíc líbí, že tam mluví Samík. A že tam taky je myška Millie. A dost by mě zajímalo, kdo dělá tu myšku Millie. Mě třeba baví to opakování a líbí se mi, jak ta myška stojí na hlavě.

Nejvíc mě to baví poslouchat, když jedu s tetou v autě. Když mluví myška, tak to opakuju, všechno ne, ale opakuju. Mně se to líbí, že to udělala moje teta a nejvíc se mi líbí ty básničky jako, že jsme doma.

Co o mně říkají rodiče?

Myška Millie se stala naší kamarádkou na delší cesty. Vždy, když vyjedeme, Karolínka už nekřičí: “Kdy tam budem?”, ale hezky prosí: “Pusť mi, prosím, Millie!”

Hravou a veselou formou nám myška Millie zpříjemní dlouhé cesty a při těch krátkých nám vykouzlí na tváři aspoň úsměv.

Rádi se k Millie vracíme a těšíme se na další CD.
Petra Šolcovázdravotní sestra
Karolínka 6 let
CD myšky Millie se mi moc líbí a pouštíme jej v naší solné jeskyni pro skupinky dětí. Nejprve jsem však chtěla zjistit, kdo ta myška Millie vlastně je.

S manželem jsme si CD pustili a poslouchali. Po chvíli jsem si začala písničky a básničky zpívat a povídat společně s Millie. CD je tak krásně udělané, že vás vtáhne do "děje" a zcela nenuceně i my dospělí začneme pobroukávat to, co známe z našeho dětství.

Půjčila jsem CD i svojí kamarádce, která už je babičkou. Jela s manželem autem a měli s sebou 3 letou vnučku. Vnučka se zaposlouchala, protože oni si povídali mezi sebou. Najednou si uvědomili, že malá přeříkává básničky a zpívá si. Jeli asi jen 15 km, ale celou cestu zpívala a pak chtěla zůstat v autě, protože ještě nebyl konec CD. Všem třem se to moc líbilo, protože najednou byla v autě veselá atmosféra a dokonce i dědeček si začal zpívat!

Jsem přesvědčená, že dětem i dospělým se toto CD s myškou Millie bude hodně líbit a svým provedením s bubínky jim usnadní udržet rytmus písniček a básniček. Pokud chtějí svým dětem i vnoučatům dopřát v autě zábavu, pak mohu s klidným srdcem myšku Millie doporučit.
Jitka Kubínováprovozovatelka solné jeskyně
Myška Millie se stala nepostradatelnou kamarádkou naší rodiny, a to nejen na cestách. Ještě než nasednu do auta, slyším žadonění o poslech tohoto zábavného a poučného CD.

Má čtyřletá dcerka ho už zná samozřejmě nazpaměť, a tak mohu Myšku Millie slyšet i při koupání, kreslení, oblékání apod... Jsem ale ráda, protože toto CD naučilo i tak malé dítě mnoha říkankám, básničkám a několika písním, které může každé dítko využít např. v zimě pod stromečkem, u Mikuláše, na Velikonoce nebo jen tak pro radost našich babiček a tetiček 🙂

Myšku Millie rád poslouchá i můj roční syn, miluje všechny zvuky a hudbu. Já osobně oceňuji hudební podklad, který je velice pestrý, vynalézavý, vkusný a odpovídá náladě každé básničky.

CD Myšky Millie mohu vřele doporučit všem rodinám, protože je opravdu zábavné a oproti jiným dětským nahrávkám dává smysl od začátku do konce a děti hravou formou něco naučí. Jde znát, že toto CD je dělané s láskou a snahou nám maminkám pomoci 🙂 Děkujeme!
Jana VackováDiS., hudebnice a učitelka hudby
Anička 4 roky, Honzík 1 rok
Děkujeme moc za CD pro děti. Líbí se nám - jak jste si vyhráli se zvuky, je krása! Je to tak autentické.

Děkujeme a přejeme spoustu rozjasněných dětských tváří.
Míša Macákováadministrativní pracovnice a hudebnice, nyní na MD
Petřík 6 let, Toníček 3 roky
Naší Natálce se říkanky moc líbí, hlavně ty o kočkách, protože kočky ona miluje. Kája má zrovna období, kdy se usilovně snaží rozvíjet řeč a skládat věty... Je to legrace.

Zatím spíš poslouchá a občas okomentuje větami typu: "myč túta jede... (v překladu myška jede v autě :-D). Doma si často vzpomene na angličtinu s medvědem BeeBo a pak hlásí BYE-BYE, což je fajn, na to že u Vás byla zatím jen 2x.

A kdy mi CD s myškou pomohlo? Hlavně asi v tom autě. Jakmile jedeme po dálnici třeba hodinu k našim, je kvalitní zábava moc vítaná, cesta nám krásně uteče.
Míša Jarošovástudijní referentka na VŠ, momentálně na MD
Natálka 5,5 let, Karolínka 2,5 let
Hlásek myšky je velice krásný a malému se opravdu moc líbí. Jsou mu právě dva roky a nějaké zvuky poslouchá absolutně překvapeně a velice bedlivě je zkoumá. Některé věci jsou pro něj úplně nové a samozřejmě i pro mě, myslím tím pár básniček. Básničky mají úspěch obrovský, jsou melodické a chytlavé. Celý příběh doslova prožívá a žvatlá si nová slovíčka 😉

Děkuji za krásný dárek!
Bc. Markéta Dvořáková studentka a teta 2 letého Matěje
CD Myšky Millie jsem si poprvé pustila na cestě autem do jižních Čech, kam jezdíme za babičkou.

Jela se mnou jen moje mladší, tehdy 3 a půl letá dcera Adélka, a proto jsem ji potřebovala zabavit něčím, co ještě neslyšela.

CD se jí od začátku líbilo, začala opakovat říkanky, vytleskávat a moc se jí líbil hlas myšky Millie. Zapojila jsem se také, společně jsme si říkaly básničky a cesta nám tak rychle uběhla. Díky svojí práci jezdím často delší trasy a protože cestuji i s dětmi, jsem ráda, když je mohu zaujmout něčím zajímavým a zábavným.
Petra Kimlovázubní technik Praha Západ a Prachatice
Adélka 6 let, Toníček 4 roky
Naše Anežka je bystré děvče, zlehka hyperaktivní a vysoce temperamentní. A když není po jejím nebo se jí něco nedaří, vzteká se podobně jako její otec. Potřeboval jsem vloni něco do auta pro zabavení 3 leté dcerky, jelikož jsem s ní cestoval sám na Šumavu na pánskou Apaluchu – vstup pouze s dětmi.

Když jsem zapnul CD s komentářem, že je to o nějaké myšce (poslouchal jsem to rovněž prvně), tak zpozorněla. Já se věnoval řízení a sám jsem byl zvědav, o čem vlastně to CD bude. Po krátkém úvodu se tam objevil hlásek myšky Millie, který je dle mne hezky pro děti namluven. Podíval jsem se dozadu na Anežku, co na tu myšku říká. Když jsem uviděl její výraz, tak jsem pochopil, že se nemá cenu na něco ptát. Anežka měla nakloněnou hlavičku, mírně otevřenou pusu a upřeně koukala stále na jedno místo, takový výraz jsem na ni párkrát již viděl, když ji něco překvapilo či zaujalo. Toto zaujetí jí vydrželo neuvěřitelně celou dobu bez jediného slova. Cestou jsem se skutečně bavil a nevěřil, že má moje dcerka stále stejně zaujatý výraz. Při dalším pouštění CD se sice již tak úžasný pohled neopakoval, zato se postupně začala zapojovat do opakování říkanek a byla spokojená, když jsme myšku v autě zapnuli. Za mne a Anežku mohu toto CD pro děti jedině doporučit.
Míra Strachotastavební inženýr
Anežka 4 roky

Email:            martina@myskamillie.com

Telefon:          +420 603 118 870