MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA KONČÍ ZA:

Získejte CD jako bonus k MP3 nahrávce!

Myška Millie a její říkanky

Milí rodiče!

Znáte tuhle situaci? Jedete na výlet a sotva vyjedete, slyšíte větu:
"Už tam budem? Maminko, já se nudím!"

Líbilo by se Vám, kdyby byly Vaše děti v autě spokojené?
Zdá se Vám to jako sci-fi? Řešení má myška Millie! A děti ji milují...

Hledáte dárek, který by děti potěšil a ještě by se něco naučily?
Pak je tu pro Vás myška Millie! A Vy se v klidu můžete věnovat třeba řízení auta...

Ahoj, já jsem myška Millie!

Budeme si společně hrát, zpívat, říkat říkanky, správně rytmizovat, budeme počítat a hádat a podíváme se na moc zajímavá místa.

Těším se na Vás, budeme se dobře bavit!

Interaktivní nahrávky myšky Millie

Nahrávky myšky Millie jsou plné říkanek, rýmovaček, písniček a pomáhá děti naučit správně rytmizovat.

Nahrávkami, podbarvenými hudbou, provází myška Millie, která děti povzbuzuje v tom, aby se k ní přidaly, opakovaly po ní správně rytmicky říkanky a vede je přitom na různá místa.

Děti se podívají na nádraží za vlaky, do lesa, na zahradu, do školky, domů a do lesa.

MIKULÁŠ NADĚLUJE
CD jako bonus k MP3 nahrávce!

V nahrávkách myšky Millie najdete:

  • říkanky, rýmovačky a písničky
  • vtipné komentáře a hádanky, které se líbí nejen dětem
  • podporu pro děti v rytmizaci a zapojení do hry
  • zábavu nejen do auta, ale i na doma

Pro koho jsou nahrávky myšky Millie vhodné?

Nahrávky myšky Millie může poslouchat úplně každý.  Největší prospěch z něj budou mít děti ve věku 1-7 let.

Ti nejmladší budou zvědavě poslouchat nové zvuky a ti starší se budou postupně aktivně zapojovat. Pobaví však opravdu každého.

Co o mně říkají rodiče?

Myška Millie se stala nepostradatelnou kamarádkou naší rodiny, a to nejen na cestách. Ještě než nasednu do auta, slyším žadonění o poslech těchto zábavných a poučných nahrávek.

Má čtyřletá dcerka je už zná samozřejmě nazpaměť, a tak mohu Myšku Millie slyšet i při koupání, kreslení, oblékání apod... Jsem ale ráda, protože tyto nahrávky naučily i tak malé dítě mnoha říkankám, básničkám a několika písním, které může každé dítko využít např. v zimě pod stromečkem, u Mikuláše, na Velikonoce nebo jen tak pro radost našich babiček a tetiček 🙂

Myšku Millie rád poslouchá i můj roční syn, miluje všechny zvuky a hudbu. Já osobně oceňuji hudební podklad, který je velice pestrý, vynalézavý, vkusný a odpovídá náladě každé básničky.

Nahrávky Myšky Millie mohu vřele doporučit všem rodinám, protože je opravdu zábavné a oproti jiným dětským nahrávkám dávají smysl od začátku do konce a děti hravou formou něco naučí. Jde znát, že tyto nahrávky jsou dělané s láskou a snahou nám maminkám pomoci 🙂 Děkujeme!
Jana VackováDiS., hudebnice a učitelka hudby
Anička 4 roky, Honzík 1 rok
Nahrávky myšky Millie se mi moc líbí a pouštíme si je v naší solné jeskyni pro skupinky dětí. Nejprve jsem však chtěla zjistit, kdo ta myška Millie vlastně je.

S manželem jsme si nahrávky pustili a poslouchali. Po chvíli jsem si začala písničky a básničky zpívat a povídat společně s Millie. Nahrávky jsou tak krásně udělané, že vás vtáhnou do "děje" a zcela nenuceně i my dospělí začneme pobroukávat to, co známe z našeho dětství.

Půjčila jsem nahrávky i svojí kamarádce, která už je babičkou. Jela s manželem autem a měli s sebou 3 letou vnučku. Vnučka se zaposlouchala, protože oni si povídali mezi sebou. Najednou si uvědomili, že malá přeříkává básničky a zpívá si. Jeli asi jen 15 km, ale celou cestu zpívala a pak chtěla zůstat v autě, protože ještě nebyl konec nahrávek. Všem třem se to moc líbilo, protože najednou byla v autě veselá atmosféra a dokonce i dědeček si začal zpívat!

Jsem přesvědčená, že dětem i dospělým se tyto nahrávky s myškou Millie budou hodně líbit a svým provedením s bubínky jim usnadní udržet rytmus písniček a básniček. Pokud chtějí svým dětem i vnoučatům dopřát v autě zábavu, pak mohu s klidným srdcem myšku Millie doporučit.
Jitka Kubínováprovozovatelka solné jeskyně

MIKULÁŠ NADĚLUJE
CD jako bonus k MP3 nahrávce!

Mgr. Martina Vokurková Chocová
IČ: 69467528

Email:            martina@myskamillie.com

Telefon:          +420 603 118 870